Myline Diamond, güncel ve modern tasarımlarla, yeni koleksiyonlar üreterek uygun fiyatlarıyla mücevherleri herkes için erişilebilir kılıyor. Fiyatlarımızın mücevher piyasasındaki çoğu firmaya göre daha uygun olmasının sebebi ise; üretimde kullandığımız tüm değerli madenleri (elmas, zümrüt, yakut, safir ve yarı değerli madenler) ithal edip, Kapalıçarşı’da yer alan üretim merkezimizde imal ederek, toptan fiyatlarıyla perakende olarak satışa sunmaktayız. Dünyada önemli markalara ürün tedarik eden Myline Diamond marka bilinirliği ile pazar payını büyütmekle kalmayıp, Türkiye geneli başta büyük şehirler olmak üzere her ay bir mağaza açmayı hedefliyoruz.

 

Hedefimiz, 2025 yılına kadar Türkiye’nin en değerli Avmlerinde şık konseptimizle fark yaratarak kaliteli en az 50 mağaza açmaktır bunun yanı sıra İlk mağazamızı açtığımızda projelerimiz ve reklam bütçemiz hazır bulunacaktır. Bizim çizgimiz sizin ışığınız...

 

Vizyon Geleneksel çizgideki ürün gruplarına modern yorumlar getirerek kuyumculuk sektörünün önde gelen isimlerinden olmaktır.

Misyon Tasarım ve hizmet kalitemizle müşterilerimizin yaşamına her anlamda değer katmak.

Değerlerimiz Tasarım ve teknoloji alanında Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek, ilklere imza atmak.